Aktuální program Centra PPD

Součástí projektu IKAPSY je zřízení nového Centra poradenství, personalistiky a diagnostiky – Centrum PPD. Informace také na facebooku.

NOVÝ ZPŮSOB PŘIHLAŠOVÁNÍ!** Pro větší spravedlnost bude anotace akce vložená předem s přesným datem a časem, kdy bude zveřejněn link přihlašování na akci.

Vaše přihlášení na akce je závazné. Odhlásit se můžete v odůvodněných případech nejpozději 3 pracovní dny před konáním na ikapsy@fss.muni.cz.*

AKTUÁLNÍ PROGRAM – PŘIHLAŠTE SE!*

WORKSHOP UMĚNÍ PREZENTACE

Zveme vás na WORKSHOP UMĚNÍ PREZENTACE, který pro vás připravila Olga Trampotová a Jan Vlachynský.

Více informací zde.

Den psychologa v krizovém centru Spondea

proběhne 26.3. 2014. Více informací zde.

Den psychologa v Pedagogicko-psychologické poradně na Voroněžské, Brno

6.3.2014, od 10.00 do 12.00 proběhne den psychologa, který se uskuteční v PPP Voroněžská Brno.
Více informací zde.

POZOR!!! Možnosti uznání účasti v Centru PPD jako praxe: Některé aktivity Centra PPD se započítávají jako praxe do předmětu PSY489 Praxe – navazující, popř. jiné. Čtěte více zde….

——————————————————————————————————————————————–

* Vaše přihlášení na akce je závazné. Pokud se stane, že se přihlásítea nemůžete se účastnit, dejte nám vědět, abychom včas našli náhradu.Studenti, kteří tak neučiní, darují volné místo v nacházejících třech workshopech Centra – to znamená, že budou upřednostněni ostatní. Svoje dotazy a oznámení pište na ikapsy@fss.muni.cz. Děkujeme.

** Přihlašování přes foodle.cz: Po kliknutí na přihlašovací odkaz vyberte nejdříve z nabídky domovskou organizaci „Masarykova univerzita“ a pro přihlášení použijte UČO nebo přezdívku a sekundární heslo. Poté zaškrtnete „I will attend“ nebo „zúčastním se“ a dáte „submit“, či „uložit“. V případě zájmu o diskuzi, překlikněte vlevo nahoře na kolonku diskuze.